مادّه – جنس فروردین ماه خیابان فروردین

مادّه – جنس: فروردین ماه خیابان فروردین دستگیری بازداشت نیسان ماشین ایران پرونده انتقال

گت بلاگز اخبار حوادث حکم قصاص مربی تیراندازی شکست

با شکسته شدن حکم قصاص مامور پلیس که در جریان دستگیری یک متهم، او را با شلیک گلوله کشته بود وی بار دیگر محاکمه می‌شود. 

حکم قصاص مربی تیراندازی شکست

عبارات مهم : ایران

با شکسته شدن حکم قصاص مامور پلیس که در جریان دستگیری یک متهم، او را با شلیک گلوله کشته بود وی بار دیگر محاکمه می شود.

به گزارش جام جم، مامور با سابقه پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران که مربی تیراندازی است بیست و چهارم خرداد 94 در جریان دستگیری پسر 21ساله ای به نام میلاد که به اتهام دزدی تحت تعقیب پلیس بود وی را با شلیک سه گلوله به سینه اش در خیابان ابوذر پایتخت کشور عزیزمان ایران از پا درآورد و ادعا کرد میلاد قربانی شلیک اشتباهی در جریان تعقیب و گریز شده است هست. هنگامی که کارشناسان اسلحه شناسی اعلام کردند شلیک از فاصله کمتر از سه متر صورت گرفته، پدر و مادر قربانی علیه مامور پلیس شکایت کردند و به این ترتیب پرونده شلیک خونین به دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده شد. مامور پلیس که با قرار وثیقه آزاد بود در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه ایستاد.

در جلسه دادگاه پدر میلاد گفت: من و همسر و دوپسرم در منزل بودیم که زنگ در منزل زده شد. پسر کوچکم برابر در رفت و با سه مرد ناشناس که خودشان را مامور پلیس معرفی کرده بودند روبه رو شد. آنها گفته بودند میلاد به اتهام دزدی از یک منزل تحت تعقیب هست. به همین خاطر می درخواست کردند وارد منزل شوند، ولی چون لباس شخصی به تن داشتند و حکم ورود را به من نشان ندادند مانع ورود آنها به منزل ام شدم. همان موقع میلاد که در اتاق خوابش بود از روی دیوار، از منزل خارج شد و دقایقی بعد صدای شلیک چند تیر شنیدم. همسایه ها دیده اند که مامور پلیس بدون این که تیرهوایی شلیک کند از فاصله نزدیک به سینه پسرم شلیک کرده هست. به همین خاطر جهت عامل قتل پسرم حکم قصاص می خواهم.

حکم قصاص مربی تیراندازی شکست

سپس متهم در جایگاه خاص ایستاد و گفت: آن روز من و دو نفر از همکارانم ماموریت داشتیم تا سه متهم به دزدی را دستگیر کنیم.

همان روز صبح دومتهم را بازداشت کردیم و آنها نشانی منزل میلاد را که سومین متهم پرونده بود به ما دادند. هنگامی که به برابر منزل میلاد رفتیم، او از روی دیوار منزل همسایه فرار کرد و من او را تعقیب کردم. همان ابتدا تیرهوایی شلیک کردم تا میلاد تسلیم شود، ولی پا به فرار گذاشت که دومین تیر را به سمت پایش نشانه رفتم. او همچنان در حال فرار بود که یک تیر دیگر شلیک کردم و چون دیوار منزل همسایه سست بود پای میلاد به داخل دیوار فرو رفت و او روی زمین افتاد. به همین خاطر هم تیر با سینه او برخورد کرد.

با شکسته شدن حکم قصاص مامور پلیس که در جریان دستگیری یک متهم، او را با شلیک گلوله کشته بود وی بار دیگر محاکمه می‌شود. 

واژه های کلیدی: ایران | دیوار | دادگاه | تیراندازی | تعقیب و گریز | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz