مادّه – جنس فروردین ماه خیابان فروردین

مادّه – جنس: فروردین ماه خیابان فروردین دستگیری بازداشت نیسان ماشین ایران پرونده انتقال

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی آیا ترامپ می خواهد به کشور عزیزمان ایران و کره شمالی حمله کند؟ نمی خواهیم بدبین باشیم اما…

جهاد خازن در الحیات نوشت: خطرناکترین توصیه ای که ترامپ در صحبت خود در شرکت ملل از آن سخن گفت این بود که آیا باوجود داشتن بمبهای زیاد از آن استفاده نمی کنیم؟ وی

آیا ترامپ می خواهد به کشور عزیزمان ایران و کره شمالی حمله کند؟ نمی خواهیم بدبین باشیم اما...

آیا ترامپ می خواهد به کشور عزیزمان ایران و کره شمالی حمله کند؟ نمی خواهیم بدبین باشیم اما…

عبارات مهم : ایران

جهاد خازن در الحیات نوشت: خطرناکترین توصیه ای که ترامپ در صحبت خود در شرکت ملل از آن سخن گفت این بود که آیا باوجود داشتن بمبهای زیاد از آن استفاده نمی کنیم؟ وی همچنین پیشنهاد داد که ایالات متحده خزانه بمبهای هسته ای اش را ده برابر کند. در این جا بود که تیلرسون وی را احمق خواند.

به گزارش گزینش ؛ ولی نخستین بمب چه زمانی شلیک می شود؟ و چه کسی دستور آن را می دهد؟ گمان نمی کنم کره شمالی جرأت استفاده از سلاح هسته ای علیه ایالات متحده را داشته باشد؛ آیا که می داند در صورتی که چنین اقدامی کند، کاملا نابود خواهد شد. نگرانی ما از این جهت است که ترامپ طی ماههای آینده دستور نابودی پایگاههای هسته ای در کره شمالی را بدهد.

آیا ترامپ می خواهد به کشور عزیزمان ایران و کره شمالی حمله کند؟ نمی خواهیم بدبین باشیم اما…

به عقیده من کره شمالی نخستین نشانه ترامپ است و کشور عزیزمان ایران در جایگاه دوم. در این میان، نتانیاهو با پرونده فسادی مواجه شده است است که به زودی در این باره محاکمه می شود. نخست وزیر اسرائیل در مورد برجام موضعی شبیه به موضع ترامپ دارد؛ همچنانکه پیش از امضای توافق نیز به شدت مخالف آن بود.

ترامپ تا به حال در مورد اینکه اسرائیل بیش از 80بمب هسته ای دارد صحبتی نکرده است و ادعای دوستی با مصر، عربستان و دولتهای دیگر را می کند.

جهاد خازن در الحیات نوشت: خطرناکترین توصیه ای که ترامپ در صحبت خود در شرکت ملل از آن سخن گفت این بود که آیا باوجود داشتن بمبهای زیاد از آن استفاده نمی کنیم؟ وی

توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران بیش از 150 صفحه است و تمام سخنان صریح ترامپ حکایت از آن دارد که وی برجام را کاملا مطالعه نکرده هست؛ مدیر جمهور آمریکا تنها از این جهت به توافق هسته ای حمله می کند که اسرائیل و نتانیاهو چنین می خواهند؛ نتانیاهویی که به احتمال زیاد در نتیجه بازپرسی پرونده فسادش، ریاست را از دست خواهد داد.

واقعیت آن است که توافق هسته ای نص واضحی است دالّ بر اینکه کشور عزیزمان ایران از غنی سازی اورانیوم در درجات بالا، چشم پوشی می کند. کشور عزیزمان ایران به توافق پایبنده بوده است و براساس بررسیها مقدار اورانیوم غنی شده است موجود در کشور عزیزمان ایران جهت تولید بمب هسته ای کافی نیست. با این حال، ترامپ به کشور عزیزمان ایران هجوم میبرد و در مورد اسرائیل با آن همه ظرفیتهای هسته ای سکوت می کند و صهیونیستها را دوست آمریکا خطاب می کند!

به این ترتیب، در روزهای آینده چه اتفاقی خواهد افتاد؟ نمیخواهیم بدبین باشیم، ولی تا زمانی که دونالد ترامپ در کاخ سفید هست، می ترسیم ایالات متحده در پاسخ به آزمایشهای هسته ای کره شمالی، این کشور را نشانه حمله نظامی قرار داده و آن را غرق در آتش کند.

آیا ترامپ می خواهد به کشور عزیزمان ایران و کره شمالی حمله کند؟ نمی خواهیم بدبین باشیم اما…

امیدواریم که در این باره اشتباه کرده باشیم؛ ولی واقعا ترامپ اراده حمله نظامی به کره شمالی را دارد و تیلرسون جزء گروه مهم اطراف مدیر جمهور نیست. بلکه لشکری در کنار ترامپ وجود دارند که موافق مواضع وی علیه کره شمالی هستند و این افراد در اجرای اوامر مدیر جمهور خود تردیدی روا نمی دارند…

واژه های کلیدی: ایران | توافق | اسرائیل | کره شمالی | کره شمالی | دونالد ترامپ در کاخ سفید | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz