مادّه – جنس فروردین ماه خیابان فروردین

مادّه – جنس: فروردین ماه خیابان فروردین دستگیری بازداشت نیسان ماشین ایران پرونده انتقال

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آیا بعد از 31سال،امیرحاج رضایی در تلویزیون ممنوع التصویر شد؟

بخشی از این مصاحبه را می خوانید: مدت هاست که شما در برنامه های زنده تلویزیونی حضور پیدا نمی کنید. حالا و با طولانی شدن این دوری، مردم دوست دارند راجع به چرا

آیا بعد از 31سال،امیرحاج رضایی در تلویزیون ممنوع التصویر شد؟

آیا بعد از 31سال،امیرحاج رضایی در تلویزیون ممنوع التصویر شد؟

عبارات مهم : رضایی

روزنامه شهروند با امیرحاج رضایی کارشناس مشهور ورزشی تلویزیون مصاحبه کرده است.

بخشی از این مصاحبه را می خوانید:

مدت هاست که شما در برنامه های زنده تلویزیونی حضور پیدا نمی کنید. حالا و با طولانی شدن این دوری، مردم دوست دارند راجع به چرایی این اتفاق عجیب بدانند.
من مدت هاست به برنامه های تلویزیونی دعوت نمی شوم! درست ترین جمله ای که بتوانم روی آن تأکید داشته باشم همین است که مطلقا در این ماه ها دعوت نشدم؛ البته خودم هم از علت این اتفاق بی خبر هستم.

نخستین شایعه این است که به خاطر انتقاد از کی روش با عادل فردوسی پور اختلاف هایی پیدا کردید و به همین ترتیب دیگر در برنامه نود هم حضور پیدا نکردید؛ البته این برنامه هم مدت هاست که بخش حضور کارشناس فوتبال را از کنداکتور خود از بین بردن کرده است.
این شایعه را که صد درصد می توانم تکذیب کنم. فکر می کنم در تمام سال هایی که در تلویزیون حضور یافتم و جهت مردم صحبت کردم، همه فهمیده اند که خصومت شخصی با کسی ندارم. همواره تلاش می کنم واقعیت ها را بگویم. با عادل فردوسی پور هم هیچ گونه اختلافی نداشته ام و همچنان ارتباط نزدیکی با هم داریم. هیچ صحبت و عقیده ای دوستی عمیق ما را تحت تأثیر قرار نداده هست. یک رابطه عاطفی و اعتماد محکم بین من و عادل برقرار است و می توانم حتی بگویم که او مثل پسر من می ماند و رابطه ما مانند پدر و فرزند است.

آیا بعد از 31سال،امیرحاج رضایی در تلویزیون ممنوع التصویر شد؟

تاکید داشتید که علت دعوت نشدن به برنامه های تلویزیونی زنده را نمی دانید؛ خودتان هم حدس نمی زنید که آیا به یک باره تصمیم گرفته شده است که دیگر نباشید؟
همان طور که گفتم هر لحظه تلاش کرده ام براساس واقعیت ها صحبت کنم و از کارشناسی و اظهار نظر بر اساس حدس و گمان فاصله داشته باشم. حرف زدن راحت هست؛ منتهی من چون هیچ چیزی را به صورت رسمی نمی دانم، نمی توانم بر اساس حدسیاتی که دارم اظهارنظر رسمی کنم.

خودتان هم واقعا تلاش نکرده اید علت واقعی این اتفاق عجیب را بفهمید؟
زیاد به این مسأله فکر کرده ام، شاید هنوز هم بکنم؛ منتهی اگر هم چیزی باشد از روی نزاکت حرفی نمی زنم و پیگیری نمی کنم چون در اخلاق من چنین چیزی نیست. ٣١ سال در برنامه های تلویزیونی حضور داشتم. در ٨ جام جهانی و چندین جام ملت های اروپا و آسیا به عنوان کارشناس برابر مردم نشستم و صحبت کردم. در این مدت هیچ وقت پرسش نکردم و باز هم سوالی نمی کنم؛ الان هم واقعا از علت واقعی این دوری به صورت رسمی آگاهی ندارم و هنگامی که آگاهی ندارم، نمی خواهم قضاوت کنم. به آن چیزی که حدس و گمان است و در ذهن من می گذرد، نمی پردازم چون رسمی نیست. این تمام حقیقت است و من هیچ وقت تلاش نکردم چیزی را جز حقیقت به مردم بگویم. حتی جهت هر لحظه بودن تلاش نکردم که حقیقت را نگویم! ممکن است اشتباهاتی در کارشناسی و بیان صحبت ها داشته باشم ولی آگاهانه امکان نداشت حقیقت را نگویم.

بخشی از این مصاحبه را می خوانید: مدت هاست که شما در برنامه های زنده تلویزیونی حضور پیدا نمی کنید. حالا و با طولانی شدن این دوری، مردم دوست دارند راجع به چرا

واژه های کلیدی: رضایی | برنامه | تلویزیون | تلویزیون | اتفاق عجیب | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz