مادّه – جنس فروردین ماه خیابان فروردین

مادّه – جنس: فروردین ماه خیابان فروردین دستگیری بازداشت نیسان ماشین ایران پرونده انتقال

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گوش مهدی طارمی آخرین درد‌سر تیم‌ملی

حالا گذشته از این که آیا زیاده گویی اضافه و کم دارد که مهدی طارمی از طرف خواسته زیاده گویی اضافه نکند؛ به نظر می رسد این رشته سر دراز دارد و قرار است حالا حالاه

گوش مهدی طارمی آخرین درد‌سر تیم‌ملی

گوش مهدی طارمی آخرین درد سر تیم ملی

عبارات مهم : آخرین

حالا گذشته از این که آیا زیاده گویی اضافه و کم دارد که مهدی طارمی از طرف خواسته زیاده گویی اضافه نکند؛ به نظر می رسد این رشته سر دراز دارد و قرار است حالا حالاها ادامه دار باشد. زنگ ادامه دعوا را هم ظاهرا تیم مهدی طارمی نواخته اند. در واقع شنیده می شود هواداران و دوستان مهدی طارمی انگار که پاسخگویی و به عبارت بهتر توپیدن قهرمان محبوبشان راضی ارزش نکرده باشد، پست ژوله را دسته جمعی ریپورت کرده و کاری کرده اند از اینستاگرام از بین بردن شود.

گوش مهدی طارمی آخرین درد‌سر تیم‌ملی

امیرمهدی ژوله هم که یک سوی این رشته را به دست دارد، انگار نه انگار که طنزنویسی حرفه ای است که سال ها زخم از مخاطبان بی تحمل و بی ظرفیت شوخی ‍ هایش خورده، در پیامی که دلگیری از سرتاپایش می بارید، دوباره توپ را به زمین طارمی انداخت: واقعا متاسفم كه گوش مهدي طارمي هم رفت جزو مقدسات.

يعني ديگه با گوش يه فوتباليست هم نميشه شوخي كرد؟ بعد بازيكنان تيم ملي چهار روز مونده به جام جهاني تو اينستاگرام چيكار مي كنن؟ يه شوخي راحت رو از كسي كه شغلش شوخي كردنه، برنمي تابيد، لااقل به روتون نياريد. بله آقاي طارمي زياده گويي كردم كه تذكر دادم توي كامنت ها به شما و نامزدتون بي احترامي نكنن. زياده گويي كردم كه گفتم خشم بلايي كه سر پرسپوليس آورديد رو اينجا سرتون خالي نكنن. من صدسال فكر نمي كردم شوخي راحت من تمركز ملي پوش های عزيز و قشنگمون رو پرت كنه.

حالا گذشته از این که آیا زیاده گویی اضافه و کم دارد که مهدی طارمی از طرف خواسته زیاده گویی اضافه نکند؛ به نظر می رسد این رشته سر دراز دارد و قرار است حالا حالاه

ماجرا با این که تا همین جا یک خشم و یک دلگیری به بار آورده؛ ولی می توانست به خوبی و خوشی تمام شود، ولی پست عصبانی هادی حجازی فر که انگار دل پری از اینترنت داشته و تمام این دلخوری را به بهانه حمایت از ژوله یکجا خالی کرده، ماجرا را زیاد کش داد و ضمن تعارف گوش خود به ژوله، که «گوشِ بنده در خدمتِ شماست. شوخی کن باهاش، بکِشِش، سوراخش کن، اصلا فک کن گوشِ خودته» پای مواردی چون خروج از اینترنت و تحریم اینستاگرام را نیز به داستان باز کرد. او حتی تندتر از ژوله، راجع به طارمی و به طورکلی فوتبالیست ها نوشت: آیا مغز و گوشی که تحمّل کمی شوخیِ غیررسمی را ندارد و چنین کلمات و برخوردی پَس می اندازد، می تواند مُعجزه خلق کند؟ حتی اگر بُکُند که نمی کند، پابرجا و زایا خواهد بود؟ راستش من در این بی هوایی و کَم هوایی تو را ترجیح می دهم به هر اتفاقِ ناممکنی که ایشان بخواهد خَلق کند. همین قدر واضح! ما لبخندهایِ دیر به دیر و کج و معوَجمان را از سال ها پیش به تو مدیونیم.

حجازی فر در انتها نوشت که تصمیم به ترک این رسانه شخصی گرفته و خزیدن توی بی خبری و وَررفتنی دوست داشتنی با رویاها را ترجیح می دهد…

باید دید چه خواهد شد. به هرحال تا این جای کار تصویر های خوشتیپ ملی پوشان تلفات کمی به بار نیاورده. ببینیم در آینده چه خواهد شد. آیا لشگر هواداران ژوله زیاد خواهد شد؟ آیا هواداران طارمی جنگ را پی خواهند گرفت؟ با خبر علی انصاریان فعلا که چراغ اول را ورزشکاران روشن کرده اند، ولی جالب که او طرف ژوله را گرفته هست. نفر بعدی کیست؟

گوش مهدی طارمی آخرین درد‌سر تیم‌ملی

شهروند/ پولاد امین

واژه های کلیدی: آخرین | هواداران | مهدی طارمی | اینستاگرام | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz