مادّه – جنس فروردین ماه خیابان فروردین

مادّه – جنس: فروردین ماه خیابان فروردین دستگیری بازداشت نیسان ماشین ایران پرونده انتقال

گت بلاگز وب‌گردی یک پُرس کبابی که به قیمت «نیسان» تمام شد

این مرد اصرار کرد که نهار بخوریم و جهت خرید نهار از ماشین پیاده شد و رفت، وی دقایقی بعد برگشت و برایم کباب خریده بود، هنوز چند

یک پُرس کبابی که به قیمت «نیسان» تمام شد

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، ساعت 21:30 چهاردهم اردیبشهت ماه جاری خبر دستگیری یک سارق در خیابان بوربور به سامانه 110 پلیس اعلام شد که دقایقی بعد مأموران کلانتری 116 مولوی در محل اعلام خبر حاضر شدند.

عبارات مهم : فروردین ماه – خیابان
با حضور مأموران در محل اعلام خبر، پسر جوانی به نام محمود در اظهاراتش به پلیس گفت: سارق خودرویم را با کمک مردم دستگیر کردم؛ این سارق خودروی نیسانم را آخرهای فروردین امسال دزدیده بود.

شاکی پرونده در تشریح شرح دزدی به مأموران انتظامی گفت: در خیابان تهرانپارس پشت فرمان نیسان توقف کرده بودم که مرد میانسالی از من خواست باری را با خودرویم به اسلامشهر ببرم، من نیز پذیرفتم و وی نیز سوار بر ماشین شد، حوالی ظهر به محل مورد نظر در اسلامشهر رسیدیم، وی گفت انباری که باید بار را به آنها تحویل دهیم، تعطیل است و باید منتظر بمانیم تا انبار را باز کنند.

وی ادامه داد: این مرد اصرار کرد که نهار بخوریم و جهت خرید نهار از ماشین پیاده شد و رفت، وی دقایقی بعد برگشت و برایم کباب خریده بود، هنوز چند لقمه از غذا را نخورده بودم که از حال رفتم و بیهوش شدم، چند ساعت بعد که بهوش آمدم دیدم وی خودور، پول و وسایلم را دزدیده و فرار کرده است تا اینکه امشب وی را در خیابان دیدم و با کمک مردم او را دستگیر کردم.

پس از این اظهارات، متهم این پرونده به وسیله مأموران بازداشت و پیش از ظهر امروز به دادسرای ناحیه 34 پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد.

متهم این پرونده که حدود 50 سال سن دارد، در اظهاراتش به دزدی اعتراف کرد و به علی وسیله ایردموسی؛ بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه 34 گفت: بعد از سرقت، نیسان را در تاریخ 31 فروردین ماه امسال به پارکینگی در خیابان دوراهی قپان انتقال یافته کردم همچنین دو پرونده دیگر نیز در کلانتری 177 خاورشهر در جریان دارم.

سرانجام متهم پرونده با دستور بازپرس بازداشت شد و جهت ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فروردین ماه | خیابان | فروردین | دستگیری | بازداشت | نیسان | ماشین | ایران | پرونده | انتقال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz